Loading...
ISIS
Shteti Islamik përmes një audio inxhizimi ka kërcenuar për sulme të reja.
Sipas agjensisë së lajmeve ‘Reuters’, militantët e Shtetit Islamik (ISIS) kanë kërcenuar se do sumojnë Shtetet e Bashkuara dhe Europën gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit
ISIS së fundmi ka marrë përgjegjësine për vrasjen e homeopatit në Bangladesh.
Loading...
Loading...
Loading...