Loading...

Bieta Sulo është një nga moderatorët më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo dhe Alban Dudushi janë prindër të një djali, të cilit i kanë vendosur emrin e veçantë Kroi Art.

Bieta nuk nguron të ndajë momente familjare me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar disa fotografi në “Instagram”, ku zbulon pjesë të shtëpisë së saj luksoze.

Siç shihet dhe në fotot e publikuara, apartamenti i Bietës dhe Albanit është 2-katësh me shkallë nga brenda.

Ajo që vihet re është dominimi i ngjyrës së bardhë dhe kafe në ambientet e apartamentit të tyre.

Bashkëngjitur me foto-albumin, Bieta shkruan:

Gati për xhiro, xhiro.”

Loading...
Loading...
Loading...