Loading...

Pantera 80 vjeçare i vidhte meshkujt e  më pas i vriste

melis ne burg

Meshkujt nën alarm në Kanada. Një panterë 80 vjeçare ishte kthyer në tmerr pasi mashtronte burra të shkuar në moshë, i vidhte e më pas i vriste.

Policia ka njoftuar se të gjithë meshkujt duhet të kenë kujdes nga  80 – vjeçarja Melisa Ann Shepparde.

E kaluara e saj është një sagë më vete mashtrimesh dhe vrasjesh. Së fundmi ajo vuajti dënim prej 3 vitesh burg pas akuzave se drogoi burrin  e saj të duke e lënë të vdekur  80 – vjeçarja ka pak ditë që është liruar nga burgu dhe është përgjegjëse për rreth 30 mashtrime.

Në vitin 1992 ajo u burgos përsëri këtë herë për vrasjen e Gordon Steëart dhe u lirua pas dy vitesh burgim. Në vitin 2002 vejusha e zezë siç e kanë cilësuar, u rimartua dhe bashkëshorti i saj vdiq pas disa muajsh nga një arrest kardiak duke i lënë asaj një pasuri të  madhe. Edhe për këtë vrasje dyshimet ranë mbi të. Ajo u zhvendos më vonë në Florida për të jetuar me të dashurin e ri, të cilit i vodhi 14 mijë dollarë dhe i dashuri i saj përfundoi në spital.

Melissa Ann Sheppard është konsideruar si një nga gratë më të rrezikshme të Kanadasë dhe autoritet policore po bëjnë thirrje që meshkujt e moshuar të kenë kujdes.

melis

Loading...
Loading...
Loading...