Loading...

Foto ilustruese

Aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.
Një furgon mallrash del nga rruga dhe, pasi rrokulliset në rreth 200 m lartësi, bie në lumin Shkumbin.
Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Çezma e Myftarit në afërsi të Librazhdit.
Sipas të dhënave mjeti është rrokullisur disa herë dhe ka përfunduar në lumë.
Nuk dihet ende fati i shoferit apo udhëtarëve që nmund të kenë qenë bashkë me të.
Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe zjarrfikëset

Lajm në përditësim

Loading...
Loading...
Loading...