Loading...

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Librazhd-Elbasan në vendin e quajtur Mirakë.

Një makinë është përplasur me një kamion, teksa fatmirësisht nuk ka patur persona të plagosur.

Dyshohet se shkak për aksidentin janë bërë reshjet e shiut.

Përplasja ka qenë e fortë dhe dy automjetet kanë marrë dëme të konsiderueshme, shkruan Fax.

Loading...
Loading...
Loading...