Loading...

 

Gjendet i përgjakur në anë të rrugës një burrë në aksin Librazhd-Prrenjas. Ngjarja ndodhi rreth orës 21.30 të mbrëmjes së kaluar në fshatin Xhyrë.

Sipas policisë, dyshohet se personi në fjalë,i seksit mashkull ende i paidentifikuar, mund të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, dhe po punohet për zbardhjen e situtatës. Paraprakisht raportohet se personi është në gjendje të rëndë dhe është transportuar për në spital. Infoelbasani.al

Loading...
Loading...
Loading...