Loading...

librazhd_10

Specialistët  për  krimet  në  komisariatin  e  policisë  Librazhd  ndaluan shtetasin në  kërkim Besim  Bega,   41  vjeç,  banues  në   Krujë.

Ky  shtetas,  u  ndalua  nga  efektivat  e   policisë pasi  më  datë  28.05.2016,  në  fshatin  Xhyrë  Librazhd,  ka ushtruar  dhunë  fizike  dhe  psikologjike  ndaj  bashkëjetueses  së  tij,  shtetases  L.Bega, 24  vjeçe,  banuese  në fshatin  Xhyrë

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për  veprime  të  mëtejshme për veprën  penale “Dhuna  në  familje”.

Loading...
Loading...
Loading...