Loading...

 

Moderatorja Marina Vjollca së bashku me bashkëshortin e saj  Getoar Selimi prej disa ditësh ndodhen në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Gjatë kësaj vizite Marina ka takuar edhe mjaft yje botërore. Por kjo gjë mesa duket ka zgjuar zili, tek motra e Marinës, Luana. Ajo madje i ka kërkuar dhe llogari.

Luana ka komentuar në një postim të Marinës dhe ka shkruar:

Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?”

Ndërsa Marina është përgjigjur duke i thënë:

Pak o rrush”!

Loading...
Loading...
Loading...