Loading...

frpd

Kryetari i PD-se Lulzim basha do te jete sot ne Elbasan. Ai ka planifikuar nje sere aktivitetesh. Rreth mesdites do te jete ne rrotullimin e rruges se Cerrikut afer bashkise e me pas do te zhvilloje takime te tjera. Takim kryesor mbetet ai i ores 18.00 ne parkun Rinia. Ja njoftimi i kryetarit te FRPD Elbasan Rudi Bishqemi:

Të nderuar të rinj e të reja të Elbasanit,

Ditën e enjte në datë 26.05.2016 Kryetari i PDSH Z.Lulzim Basha do të zhvillojë një takim me të rinjtë e qytetit të Elbasanit.
Në këtë takim do të diskutohet mbi problematikat e përgjithshme që shqetësojnë sot të rinjtë.

Ju ftojmë të merrni pjesë në ktë takim dhe bashkë të hedhim ide konkrete për përmirësimin e programit të PD.

Takimi bëhet tek parku “Rinia ”
Ne oren 18:00
Ju mirëpresim!!

Loading...
Loading...
Loading...