Loading...

Tre shqiptare kane mbetur te plagosur ne nje aksident qe ndodhi mengjesin e sotem ne Itali.

Aksidenti ndodhi para ores 08:00 të mëngjesit ne zonën e Santa Lucia. Një kamion dhe një Volkswagen, me tre shqiptarë në bord, dy djem 20 dhe 22 vjeç dhe një burrë 60 vjeç u perplasen mes tyre.

Per fat asnje nga tre te plagosurit, me origjinë shqiptare nuk ishte demtuar me rrezik per jeten. Por përveç ambulancave, ne vend ishte e nevojshme dhe ndërhyrja e zjarrfikësve, per te normalizuar situaten dhe zhbllokuar trafikun.

Loading...
Loading...
Loading...