Loading...

 

Një makinë është djegur plotësisht në orët e pasdites në Vlorë, në ecje e sipër.

Sipas informacioneve nga terreni, automjeti ka marrë flakë në kohën që po udhëtonte në autostradë.

Nuk dihen ende arsyet e këtij incidenti.

Për fat të mirë, drejtuesi i mjetit ka mundur të hidhet dhe të dalë në kohë nga mjeti.

Loading...
Loading...
Loading...