Loading...

Plotë 1200 euro i ka kërkuar një i ri shqiptar ish të dashurës së tij në mënyrë që të mos i publikonte fotot nudo në rrjetet sociale.

Ai e ka shantazhuar të renë nga Gjilani disa herë, deri sa kjo e fundit, duke qenë se nuk e kishe shumën që i kërkonte djali, është dorëzuar dhe e ka denoncuar në polici.

Ngjarja ka ndodhur në Kosovë, ndërsa policia e shtetit fqinj bën me dije s enë pranga ka rënë F.F., i cili, me qëllim përfitimi të kundërligjshëm pasuror për vete apo person tjetër, përmes telefonit, ka shantazhuar ish të dashurën e tij A.A.

Sipas bluve të Kosovës, i riu ka dashur që ajo t’i sigurojë 1200 euro ose në të kundërt, do t’i publikonte fotografitë intime në rrjete sociale dhe te familjarët e saj.joq.al

Loading...
Loading...
Loading...