Loading...

Vetëm pak orë pasi akuzoi ish-të dashurën pë tradhti Aktori Rezart Veleshnja hedhur poshtë gjithçka. Ai ka sqaruar në Instagram, përmes një një videoje, se faqja e tij është hakëruar.

Veleshnja ka shprehur keqardhjen për çfarë ka ndodhur, si dhe është munduar të vërtetojë që nuk ka qënë fare në Shqipëri kur e gjitha kjo ka ndodhur. Ai shton se aktualisht ndodhet në Uashington. Sipas tij, menaxheri po merret me rikthimin e faqes.

‘Bota është e mbushur me plehra si L.M. Edhe e forta është që e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam ç’bëj me një që mban 4 përnjëherë! Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai! Ahahhaa.”, shkruante Rezarti ne Instagramin e tij, i cili thotë se i është hakëruar.

Loading...
Loading...
Loading...