Loading...

Fansja më e flaktë e Ronaldos vjen me poza të nxehta (Foto)

Modelja kolombiane Nataly Rincon di si të tërheqë vëmendjen.

Në muajin janar të këtij viti, pasi Ronaldo kaloi krishtlindjen në Miami, revista ‘Vea’ publikoi foto ekskluzive të Ronaldos gjatë natës, ku modelja seksi nga Kolumbia kishte dalë në foto me portugezin.

Nataly duket se që nga ajo ditë është bërë tifoze e flaktë e yllit të Real Madrid, shkruan Blic.

Në Instagramin e saj, ajo së fundmi ka publikuar foto të një sesioni të nxehtë, ku ajo shihet duke veshur fanellën e Ronaldos.

Në këto foto, Nataly shihet e veshur vetëm me fanellën e yllit të Real Madrid dhe pothuaj asgjë tjetër.

Shikoni fotot më poshtë.

Loading...
Loading...
Loading...