Loading...

Ja çfarë thotë njëra prej tyre që ka planifikuar një udhëtim për turistët gjatë së dielës:

Neser eshte dita qe duhet te vish ne Belsh. Do jete 25 grade celcius, dhe kur eshte 25 grade celcius ne Belsh eshte çmendurisht bukur te rrish jashte!

Shikoni pamjet nga dhomat e bujtinave duke klikuar ketu.

Neser do te jesh pjese e turit tone tradicional, i pari per kete sezon. Si gjithmone, nisemi ne oren 9 nga Rektorati tek Sheshi Nene Tereza. Autobusi charter.

Itinerari Pas nje kafe te shpejte ne Belsh qender, vizitojme pedonalen dhe molin e anijeve. Me pas nisemi per ne Pyllin e Marinzes ku ne kete periudhe mbizoteron nje jeshile mrekulli. Vizitojme qengjat ne Klubin e Gjahtareve dhe nisemi per Pyllin e Deshiranit. Afrohemi tek Liqeni i Merhojes, liqeni me ujin me te paster ne Shqiperine e Mesme Mberrijme ne fshatin Seferan dhe provojme caj shafrani dhe veren e fermes me kulac dhe vaj ulliri Marrim pak djath dhe veze ne dyqanin e fshatit Ulemi per dreke konceptuar nga Chef Sloë Food Naim Bashmili Vizitojme Aferditen dhe amfiteatrin e saj Kthim ne Tirane rreth ores 17.00-18.00Tarifa 1-Ditore

Tarifa per person ALL INCLUSIVE eshte 2,700lek.

Turi me Fjetje, 2-Ditor

Kush deshiron te qendroje overnight (me fjetje, 2-ditor), mund te vazhdoje turin me fjetje si me poshte:

Bejme check-in ne dhomat e bujtines dhe pushojme 1 ore Ne darke ndjekim aktivitetin rekreacional te programuar nga bujtina Shijojme darken me muzike klasike ne restorant Nje sy gjum, dhe te nesermen shijojme mengjes ne fshat Kthehemi ne Tirane rreth ores 12 ne dreke

Pagesa per turin 2-ditor, all-inclusive eshte 7,000lek per person dhe ka vetem 16 vende te lira ose 8 dhoma. Belshi eshte i vogel, por shume cozy.

Per te rezervuar turin 1 ditor (2,700lek per person) ose turin 2-ditor (7,000lek per person) telefononi tek 0685712787.

Ju presim!

Kujdes: Rruga për në Belsh është e shtruar 100%. Eshte bere e re edhe rruga e shkurter. Keshtu qe mund te vini me mjetin tuaj pa problem.
Rezervimet jane te detyrueshme tek 0685712787.

Loading...
Loading...
Loading...