Loading...

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim dhe reshje shiu në zonën qëndrore dhe zonat malore në pjesën e dytë të ditës. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore 13/26°C

Zonat e ulëta 15/31°C

Zonat bregdetare 20/29°C

Loading...
Loading...
Loading...