Loading...

makinat-e-djegura-5

 

Ditën e sotme rreth orës 02:40 të mëngjesit në Unazën të Re, në afërsi të hotel “Roland”, si pasojë e një zjarri janë djegur disa mjete. Autori i dyshuar për këtë ngjarje është shtetasi O. M., 27 vjeç, banues në Tiranë.

Si pasojë e zjarrit janë djegur plotësisht mjetet “Nissan” dhe “Opel”, në pronësi të shtetases A. A., 32 vjeçe, banuese në Tiranë, si dhe janë dëmtuar pjesërisht mjetet tip “Mercedes Benz” dhe “Skoda”, të parkuara pranë tyre.

Nga burimet e policisë shtetasi O. M., ka qenë i fejuari i motrës së shtetases A. A., me të cilën ka një konflikt prej disa kohësh. Objektivi i këtij personi ka qenë shkatërrimi i automjetit të shtetases A. A., dhe të bashkëshortit të saj, dy mjetet e tjera të përfshira në dëmtim ka ardhur si pasojë e përhapjes së flakëve.syri

Loading...
Loading...
Loading...