Loading...

shalet

Imagjinata mashkullore shkon menjëherë për keq. Nëse të fut mes shalëve nuk ke shpëtim.

Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa, fitoi zemrat e mijëra njerëzve në internet kur postoi një fotografi në Instagram.

Encinosa shpërndan rregullisht fotografi në Instagram të trupit të saj, por më 14 shkurt ajo bëri diçka më ndryshe.

Ajo postoi një fotografi, ku e krahasoi veten me Chun Li nga “Street Fighter”, dhe fansat e saj u mahnitën, transmeton Gazeta Express.

Encinosa tregoi se ka këmbë të fuqishme sikur të Chun Li. Fotografia e saj origjinale u pëlqye 15,000 herë në Instagram.

screenshot-9_1461015459-3443619 screenshot-6_1461015510-4090319

 

Loading...
Loading...
Loading...