Loading...

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Librazhdin orët e para të mëngjesit. Një burrë ka masakruar me thikë gruan e tij Luljeta Gjokola 49 vjeçe e më pas është hedhur nga kati i katërt i pallatit duke gjetur edhe vdekjen.

LIBRAZHD- Një ngjarje e rëndë ka tronditur Librazhdin orët e para të mëngjesit. Një burrë ka masakruar me thikë gruan e tij Luljeta Gjokola 49 vjeçe e më pas është hedhur nga kati i katërt i pallatit duke gjetur vdekjen.

Mësohet se burri i cili ka kryer këtë akt të rëndë është Daut Gjokola, 53 vjeç. Sipas policisë bashkëshortja e tij është transportuar menjëherë për në spital por nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje e cila ndodhi në një banesë në qendër të qytetit të Librazhdit.Një ndër pistat eshte ajo per shkak te xhelozise. Grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e plotë të saj.

Loading...
Loading...
Loading...