Loading...

Kërcimi i parë burrë e grua! Shikoni si u shndërrua nusja e Gaz Pajës
Dalin pamjet!

Mbrëmë Gaz Paja, aktori i humorit i ka dhënë fund beqaris. Ai dhe bukuroshja bionde Ira Seferi e kurorëzuan në martesë lidhjen e tyre të dashurisë në tarracën e bashkisë së Tiranës dhe kryetari Veliaj, celebroi çiftin.

Pas ceremonisë së martesës në tarracën e bashkisë, çifti po feston në hotel Plaza, bashkë me 300 të ftuarit e tyre.

Ndërkohë ka qenë moderatorja Amarda Toska dhe ish kolege e Gazit ajo që ka zbuluar ambientin e dekoruar mjaft bukur ku po realizohet dasma.

Loading...
Loading...
Loading...