Loading...

Elbasan/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Elbasan – Peqin, në fshatin Pajovë, shtetasi A.G., duke drejtuar mjetin tip “Benz” , ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe është përplasur me mjetin tip “Golf” i cili ishte i parkuar me drejtues shtetasin B.H., 31 vjeç, banues në Kukës.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar lehtë shtetasi R.Gj., i cili ishte pasagjerë në mjetin “Benz”.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Loading...
Loading...
Loading...