Loading...

 

Shitet apartament i mobiluar me 2 dhoma gjumi 1 kuzhine me 1 banjo dhe me 1 ballkon. Siperfaqe 88 m2. Apartamenti është me hipotekë dhe ka çmimin 45 000 euro. Ndodhet afer Hotel FaFa e Kolaveri ne Malin e Robit Golem Kavaje.
Ambient i këndshëm, komod dhe rehati afer detit. Per çdo sqarim na kontaktoni në nr e kontaktit : 00355 69 96 11 886 ….00389 72 51 88 58:

Loading...
Loading...
Loading...