Loading...

 

Oriola Marashi është padyshim një prej femrave më të komentuara të showbizit shqiptar.

Kjo për shkak të formave të saj dhe postimeve të bujshme në rrjetet sociale.

Ajo nuk ka deklaruar ndonjë lidhje dashurore, por me sa duket dhuratat nga admiruesit nuk i mungojnë.

Modelja ka postuar në profilin e saj në Instagram një falënderim për një mashkull të panjohur i cili e ka surprizuar me një buqetë të stërmadhe me trëndafila të kuq në formën e një zemre gjigante.

Oriola ka shkruar në Instastory:

Faleminderit kujto që e dërgoi këtë.”

JO

Loading...
Loading...
loading...