Loading...

Një çift ‘i dehur’ u filmuan duke goditur njëri tjetrin me grushta gjatë një zënke në një autobus aeroporti, duke shokuar të gjithë të pranishmit.

Çifti i ri, i cili duket në gjendje të dehur udhëtoi nga Anglia për të shijuar disa ditë pushimi në Spanjë, por e gjetën veten në faqet e para të mediave botërore.

Policia spanjolle ka shoqëruar në komisariat dy protagonistët, si dhe dëshmitarë të sherrit, ku pritet të mësohet edhe shkaku që i dërgoi të bënin këtë shfaqje të turpshme.
https://videos.dailymail.co.uk/video/backup/2019/10/29/8792445137842949601/640x360_MP4_8792445137842949601.mp4?_=1

Loading...
Loading...
Loading...