Loading...

Foto ilustruese

Nê fshatin Çengele, të Peqinit, shtetasi Rr.X., rreth 55 vjeç, duke punuar tokën me zetor është rrëzuar, dhe për pasojë ka ndëruar jetë në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve tê ngjarjes.

Loading...
Loading...
Loading...