Loading...

olti tuna

Soni Malaj ka paditur në Gjykatën e Tiranës Olti Currin.

Mësohet se padia është depozituar në datën 17 qershor të këtij viti, me akuzën e fyerjes dhe gjithçka nisi me një status në rrjetin social Facebook.

GazetaExpress ka siguruar statusin, i cili dërgoi dyshen e famshme në gjykatë.
olti_1466764274-2817586 (1)

Loading...
Loading...
Loading...