Loading...

Tre makina janë përplasur sot në autostradën e Lushnjës dhe për pasojë është bllokuar qarkullimi. Nga të dhënat e para nuk raportohet për të plagosur, por vetëm dëme materiale.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Pushimi i Shoferit”, ndërsa vargu i makinave të bllokuar arrin në mbi 6 kilomtera.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po kryejnë të gjitha procedurat ligjore. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarjeje.

Loading...
Loading...
Loading...