Loading...

Në jetën e përditshme mund të përballemi shpesh me të papritura, të cilat mund të ndodhin kudo.

I tillë është rasti i një qytetareje nga Tirana, e cila ka dërguar një foto në redaksinë e JOQ Albania, ku tregon incidentin e pakëndshëm që i ka ndodhur teksa konsumonte kakaon në mëngjes në një lokal.

Siç shihet dhe në foto, brenda në filxhanin me kakao ndodhej edhe një “mik” i paftuar; një krimb.

Mesazhi i plotë:

“Kakao shqiptaresh😌 Sot ne mengjes ne pun duke pir kakaon ndjem krimbat🤦🏻‍♀️ Flm.”

Loading...
Loading...
Loading...