Loading...

 

Policia e Tiranës ka njoftuar pak minuta më parë se personi, i cili u gjend i shkrumbuar në varrezat e Sharrës, është vetëflijuar.

Sipas njoftimit të policisë, është gjetur pa shenja jete një shtetas i seksit mashkull, ende i paidentifikuar i moshës rreth 60 vjeç.

Ky shtetas dyshohet të jetë vetëdjegur me benzinë.

Po punohet për identifikimin e personit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...
loading...
Loading...