Loading...

Komunikata e Policisë:
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor u proçedua në gjendje të lirë për veprën penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor” shtetasi: S.H., 30 vjeç, banues në fshatin Kodovjat, të Gramshit, pasi duke drejtuar motoçikleten ka humbur kontrollin dhe ma dalë nga rruga, për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi i motoçikletës dhe pasagjeri shtetasi A.H., 11 vjeç, jashtë rrezikut për jetën.
Aksidenti ndodhi në aksin rrugor Gramsh-Kodovjat. Në një nga kthesat e kësaj rruge, drejtuesi i motorrit humbi kontrollin dhe ai bashkë me të miturin u përplasën me bordurën anësore të rrugës.

Loading...
Loading...
Loading...