Loading...

Policia ka shpërndarë një video rreth operacionit të zhvilluar në Elbasan. Në video shohet se si kontrollohen makinat luksoze dhe se si shoqërohen për në komisariat disa shtetas.

Për më shumë shihni videon:

 

Loading...
Loading...
Loading...