Loading...

 

Një shtetas shqiptar u përfshi në një aksident automobilistik ditën e sotme në Itali. Ngjarja u regjistrua në orën 13:30 në Bressanoro në Castelleone.

Sipas të dhënave, 65-vjeçari po udhëtonte me kamion humbi kontrollin dhe dola nga rruga, duke përfunduar në një hendek.

Fatmirësisht aksidenti u regjistrua vetëm pak minuta përpara kalimit të një treni.

Mësohet se shqiptari përpara se të humbte kontrollin e mjetit, pati një problem shëndetësor.

Ai u dërgua menjëherë në spital dhe tashmë është jashtë rrezikut për jetën.

Loading...
Loading...
Loading...