Loading...

 

Ngjarje e rëndë në një fshat të Prrenjasit. Bie porta e hekurit dhe zë poshtë një të mitur 4-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin  Rrajcë, Fushë, në oborrin e banesës, i vogli me inicialet E.A, 4 vjeç, duke lozur e ka zënë porta e hekurit, e cila ka dalë nga shinat.

Ai ka marrë menjëherë ndihmën e parë nga familjarët që e kanë dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Elbasan, për ngjarje aksidentale.

Loading...
Loading...
Loading...