Loading...

Para disa ditësh ka nisur testimi për mësuesit kandidatë, që dëshirojnë të fillojnë punë në një nga institucionet e arsimit parauniversitar në vend. “Gazeta Shqiptare” zbardh sot listat me emrat e 800 mësuesve të profilit Arsim Special, Gjuhë Angleze, Gjuhë Gjermane, Gjuhë Frënge që do të kryejnë testimin e informatizuar deri në datën 31 korrik, sipas kalendarit “Mësues për Shqipërinë”. Në këtë të fundit janë shpallur të gjitha datat e oraret e provimeve sipas profileve përkatëse. Testimi i informatizuar do të kryhet për profilet Gjuhë Shqipe dhe Letërsi, Arsim Fillor, Arsim Parashkollor, Arsim Special, Gjuhë Angleze, Gjuhë Gjermane, Gjuhë Frënge si dhe Edukim Fizik. “Në zbatim të Udhëzimit të Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe Rinisë, nr. 12, datë 27.02.2018 “Për organizimin e testimit të informatizuar të kandidatëve për t’u punësuar në institucionet arsimore publike, të arsimit parauniversitar” i ndryshuar, ju bëjmë me dije se gjatë muajve korrik-gusht 2019, pranë QSHA do të zhvillohet testimi i informatizuar për punësimin e mësuesve. Në vijim do të publikohet kalendari me datat, oraret dhe profilet përkatëse për zhvillimin e testimit të informatizuar. Testimi i informatizuar do të zhvillohet në godinën e Qendrës së Shërbimeve Arsimore (më poshtë QSHA) me adresë: Bulevardi “Zhan D’Ark”, Nr. 23, Tiranë (ish-ATSH)”, – bën me dije QSHA.

Dokumentacioni

Qendra e Shërbimeve Arsimore shton se në ditën e testimit kandidati duhet të jetë i pajisur me letërnjoftim (kartë ID ose pasaportë); kopje të kartë ID ose pasaportë; si dhe duhet të ketë formularin e pranimit nga ana e DAR/ZA për fazën e dytë të konkurrimit. Të gjithë ata kandidatë, të cilëve u mungojnë këto dokumente nuk mund të marrin pjesë në testimin e informatizuar. “Për paraqitjen në qendrat e testimit, aplikanti duhet të ketë parasysh rregullat e mëposhtme: 1. ndalohet marrja me vete dhe përdorimi i celularëve dhe mjeteve të tjera të komunikimit gjatë zhvillimit të testimit, pasi kjo vlerësohet si kriter përjashtimi; 2. ndalohet duhani dhe konsumimi i ushqimit në mjediset e testimit; 3. ndalohet komunikimi gjatë zhvillimit të testimit”, – nënvizohet në njoftim. Ministria e Arsimit u bën thirrje të gjithë kandidatëve që të bëjnë verifikimin e emrit, mbiemrit, profilit si dhe datën dhe orën e testimit në faqen zyrtare të QSHA në adresën www.akp.gov.al.

Portali i Mësuesit 2019 Profili Gjuhë Frënge
Nr Emër Atësi Mbiemër Orari
1 Aida Kujtim Bogdani 31.07.2019 10:30
2 Ajkuna Dode Martini 31.07.2019 10:30
3 Albana Spiro Marko 31.07.2019 10:30
4 Alma Vangjel Breshani 31.07.2019 10:30
5 Amarilda Haki Lleshi 31.07.2019 10:30
6 Anila Xhavit Mollaku 31.07.2019 10:30
7 Anisa Skender Cullhaj 31.07.2019 10:30
8 Anxhela Gafur Fraholli 31.07.2019 10:30
9 Arjana Haqif Bahja 31.07.2019 10:30
10 Aurora Viktor Thanasi 31.07.2019 10:30
11 Blerta Kol Mema 31.07.2019 10:30
12 Bujar Musa Kurti 31.07.2019 10:30
13 Dhurata Kujtim Kamami 31.07.2019 10:30
14 Edi Cvetko Shurbani 31.07.2019 10:30
15 Elda Lufti Tonuzi 31.07.2019 10:30
16 Elda Dhimitraq Veshi 31.07.2019 10:30
17 Elena Bardhyl Kër?ova 31.07.2019 10:30
18 Eliana Tomorr Kumbulla(Duçellari) 31.07.2019 10:30
19 Elinda Faik Pepa 31.07.2019 10:30
20 Elona Shaban Dajti 31.07.2019 10:30
21 Elsa Flamur Dulellari 31.07.2019 10:30
22 Elvira Qazim Zhagoti 31.07.2019 10:30
23 Emanuela Nezir Mustafaj 31.07.2019 10:30
24 Enxhi Bujar Xhaja 31.07.2019 10:30
25 Eralda Tomor Balla 31.07.2019 10:30
26 Erilda Reshat Çeka 31.07.2019 10:30
27 Erinda Ermir Sulaj 31.07.2019 10:30
28 Ervisa Sherif Muzhaqi 31.07.2019 10:30
29 Ervist Ismail Rama 31.07.2019 10:30
30 Esmeralda Viktor Tangu 31.07.2019 10:30
31 Fatime Daut Hyka 31.07.2019 10:30
32 Fatjon Refat Pisha 31.07.2019 10:30
33 Fjorentina Hyqmet Parozi 31.07.2019 10:30
34 Gentjan Zigur Kapaj 31.07.2019 10:30
35 Gjinovefa Bilbil Jani 31.07.2019 10:30
36 Helona Jovan Pani 31.07.2019 10:30
37 Ida Niko Zhuleku 31.07.2019 10:30
38 Indrit Hyqmet Gorunja 31.07.2019 10:30
39 Irena Ndue Preloshi 31.07.2019 10:30
40 Isuljana Baki Arapi 31.07.2019 10:30
41 Jurilda Mihal Jonuzi 31.07.2019 10:30
42 Kamela Dhimitraq Kotollaku 31.07.2019 10:30
43 Klaudia Reshat Kalaci 31.07.2019 10:30
44 Klejdia Lefter Molla 31.07.2019 10:30
45 Kozeta Beqir Zeneli 31.07.2019 10:30
46 Kozeta Agim Pylli 31.07.2019 10:30
47 Ledjan Adem Ruçi 31.07.2019 10:30
48 Luçiana Vasil Tahiri 31.07.2019 10:30
49 Luçinda Lazer Bushati 31.07.2019 10:30
50 Luljeta Halil Murati 31.07.2019 10:30
51 Majlinda Lirim Ziko 31.07.2019 13:00
52 Markela Qako Serani 31.07.2019 13:00
53 Marsida Agron Lamkja 31.07.2019 13:00
54 Mimoza Hetem Zeneli 31.07.2019 13:00
55 Mimoza Kamber Bujaraj 31.07.2019 13:00
56 Mirela Agron Suljemani 31.07.2019 13:00
57 Nertila Behddi Budini , Budini 31.07.2019 13:00
58 Orianda Prenga Dedaj 31.07.2019 13:00
59 Orjeta Shefqet Ekmekçiu 31.07.2019 13:00
60 Ornela Frederik Dhimitruka 31.07.2019 13:00
61 Rivis Ilirjan Simoni 31.07.2019 13:00
62 Rosela Ferid Ke?i 31.07.2019 13:00
63 Rovena Novrus Halilaj 31.07.2019 13:00
64 Rovena Ramiz Disha 31.07.2019 13:00
65 Sofie Jorgo Nano 31.07.2019 13:00
66 Sonila Safet Shimi 31.07.2019 13:00
67 Sonila Ismail Bardulla 31.07.2019 13:00
68 Sonila Jorgji Konomi 31.07.2019 13:00
69 Syrjana Arif Qela 31.07.2019 13:00
70 Tizjana Arben Droboniku 31.07.2019 13:00
71 Tomorr Islam Buka?i 31.07.2019 13:00
72 Viljana Minir Kotrri 31.07.2019 13:00
73 Vinjola Gezim Alibali 31.07.2019 13:00
74 Vjola Kalo Stroka 31.07.2019 13:00
75 Xhuljana Ndue Hoj 31.07.2019 13:00

Portali i Mësuesit 2019 Profili Gjuhë Gjermane
Nr Emër Atësi Mbiemër Orari
1 Aida Dashamir Kurani 31.07.2019 15:00
2 Alba Astrit Pura 31.07.2019 15:00
3 Albert Shaip Keta 31.07.2019 15:00
4 Alketa Lefter Kadareja 31.07.2019 15:00
5 Alma Shtjefën Zefi 31.07.2019 15:00
6 Amarilda Skënder Tafa 31.07.2019 15:00
7 Armida Bardhul Gjata 31.07.2019 15:00
8 Blerta Sadetin Mlloja 31.07.2019 15:00
9 Denada Edmond Kovaçi 31.07.2019 15:00
10 Denisa Hasan Kajanaku 31.07.2019 15:00
11 Edlira Dylber Haxhinikolla 31.07.2019 15:00
12 Elda Pac Keqira 31.07.2019 15:00
13 Elma Naim Mandi 31.07.2019 15:00
14 Elsa Thanas Haxhihyseni(Kuqi) 31.07.2019 15:00
15 Fatjona Agim Shiqerukaj(Brahimi) 31.07.2019 15:00
16 Gentian Shaqir Murati 31.07.2019 15:00
17 Irma Agim Sulishti 31.07.2019 15:00
18 Jasmina Murat Buliqi 31.07.2019 15:00
19 Lindita Pal Kokaj 31.07.2019 15:00
20 Manjola Shefki Allkaj 31.07.2019 15:00
21 Mimoza Ndue Prenga 31.07.2019 15:00
22 Mirsada Nazmi Bala 31.07.2019 15:00
23 Ralda Sofokli Rapi 31.07.2019 15:00

Portali i Mësuesit 2019 Profili Gjuhë Angleze
Nr Emër Atësi Mbiemër Orari
1 Adela Fiqiri Shera (Gjoni) 29.07.2019 08:30
2 Adela Hysni Istrefi 29.07.2019 08:30
3 Adelina Llesh Marku 29.07.2019 08:30
4 Adiliana Sami Qirko 29.07.2019 08:30
5 Adrian Reshit Xhani 29.07.2019 08:30
6 Aferdita Sami Zeqiri 29.07.2019 08:30
7 Aferdita Xhem Ollomani 29.07.2019 08:30
8 Agim Ali Dedja 29.07.2019 08:30
9 Aida Niko Mertika 29.07.2019 08:30
10 Aida Shefqet Hyka 29.07.2019 08:30
11 Aida Fatmir Musollari 29.07.2019 08:30
12 Alban Niko Nedelko 29.07.2019 08:30
13 Albana Agim Balla(Rama) 29.07.2019 08:30
14 Albana Fatmir Mejdani 29.07.2019 08:30
15 Albana Agim Dragovoja 29.07.2019 08:30
16 Albina Lavdrim Islami 29.07.2019 08:30
17 Albina Gjergji Dyla 29.07.2019 08:30
18 Albion Aleksandër Allkanjari 29.07.2019 08:30
19 Albjona Jashar Muça 29.07.2019 08:30
20 Alfred Gjergj Dhaskali 29.07.2019 08:30
21 Ali Mustafa Marini 29.07.2019 08:30
22 Alisa Nazmi Jusha (Çeliku) 29.07.2019 08:30
23 Alma Sulejman Basha(Murataj) 29.07.2019 08:30
24 Alma Alfred Afezolli 29.07.2019 08:30
25 Almeralda Dhimitër Coni 29.07.2019 08:30
26 Altina Veli Cake 29.07.2019 08:30
27 Amarilda Debatik Caushi 29.07.2019 08:30
28 Amela Fiqiret Doniku (Brega) 29.07.2019 08:30
29 Amela Hilmi Gjinaj 29.07.2019 08:30
30 Amelia Prend Vasija 29.07.2019 08:30
31 Ana Lutfi Mitarja 29.07.2019 08:30
32 Anduena Mahmut Hasa 29.07.2019 08:30
33 Anila Albert Delilaj 29.07.2019 08:30
34 Anila Kujdesi Shehu 29.07.2019 08:30
35 Anisa Myftar Citozi(Ramaj) 29.07.2019 08:30
36 Anisa Sinan Dema 29.07.2019 08:30
37 Anisa Naim Skenderi 29.07.2019 08:30
38 Anisa Dërvish Ki?i 29.07.2019 08:30
39 Anisa Haxhi Asllani 29.07.2019 08:30
40 Anisa Lirim Isa 29.07.2019 08:30
41 Anisa Bardhul Sota 29.07.2019 08:30
42 Anisa Bujar Sela 29.07.2019 08:30
43 Anisa Ylli Rrapaj 29.07.2019 08:30
44 Anita Mina Marini 29.07.2019 08:30
45 Anita Arben Xhetani 29.07.2019 08:30
46 Anjeza Pellumb Islami 29.07.2019 08:30
47 Anjeza Lutfi Ceka 29.07.2019 08:30
48 Anjeze Ferit Jasini 29.07.2019 08:30
49 Antonel Ramadan Azemi 29.07.2019 08:30
50 Anxhela Valter Laho 29.07.2019 08:30
51 Anxhela Vladimir Rexha 29.07.2019 10:30
52 Anxhela Zaim Bregasi 29.07.2019 10:30
53 Anxhela Pëllumb Sinani 29.07.2019 10:30
54 Ardita Lulash Piroli 29.07.2019 10:30
55 Arjana Emri Peca 29.07.2019 10:30
56 Arjola Qemal Selaj 29.07.2019 10:30
57 Arjola Arjan Fejzaj 29.07.2019 10:30
58 Arjola Dhimiter Mali 29.07.2019 10:30
59 Arjola Bardhyl Gjata 29.07.2019 10:30
60 Arjola Agim Cysa 29.07.2019 10:30
61 Arlinda Selman Gruda 29.07.2019 10:30
62 Armand Ferdi Hazizaj 29.07.2019 10:30
63 Armela Gezim Sofia(Demiri) 29.07.2019 10:30
64 Armijona Fatmir Bujku 29.07.2019 10:30
65 Arnold Et`Hem Xhumari 29.07.2019 10:30
66 Arsen Astrit Plaku 29.07.2019 10:30
67 Arsiana Arben Durmishaj 29.07.2019 10:30
68 Arstela Hasim Sylaj 29.07.2019 10:30
69 Arta Bilal Mukaj 29.07.2019 10:30
70 Artemisa Lavdosh Kabello 29.07.2019 10:30
71 Artemisa Llukan Llupi 29.07.2019 10:30
72 Artur Fehmi Havalja 29.07.2019 10:30
73 Astrit Fatmir Ibërshimi 29.07.2019 10:30
74 Aurela Fiqiri Mullamake 29.07.2019 10:30
75 Aurelda Engjell Qypi 29.07.2019 10:30
76 Avni Hysen Beu 29.07.2019 10:30
77 Bajame Agron Kamberi 29.07.2019 10:30
78 Baram Ibrahim Rrushi 29.07.2019 10:30
79 Bedrije Nezir Doci 29.07.2019 10:30
80 Bejeko Novruz Lala 29.07.2019 10:30
81 Besiana Aqif Burgu 29.07.2019 10:30
82 Besjana Ferdi Murataj 29.07.2019 10:30
83 Besmira Mustafe Muçaj (Cenaj) 29.07.2019 10:30
84 Besnik Ahmet Lleshi 29.07.2019 10:30
85 Blerina Bashkim Kovaci 29.07.2019 10:30
86 Blerina Qazim Zylfo 29.07.2019 10:30
87 Blerina Hajri Vreka 29.07.2019 10:30
88 Blerina Spiro Muço 29.07.2019 10:30
89 Blerta Behar Hazizolli 29.07.2019 10:30
90 Blerta Sali Nura 29.07.2019 10:30
91 Blerta Syrja Demiraj 29.07.2019 10:30
92 Bora Ylli Lili 29.07.2019 10:30
93 Bora Hajdar Haxhiu 29.07.2019 10:30
94 Briana Sabri Dalipi 29.07.2019 10:30
95 Brikena Osman Mjeshtri 29.07.2019 10:30
96 Brikena Rasim Manaj 29.07.2019 10:30
97 Brikida Besim Xheka 29.07.2019 10:30
98 Briseida Tomor Avdi 29.07.2019 10:30
99 Brunela Nuhi Hoxha 29.07.2019 10:30
100 Brunilda Josif Loshi 29.07.2019 10:30
101 Brunilda Bilal Gjeci 29.07.2019 13:00
102 Brunilda Servet Hyko 29.07.2019 13:00
103 Brunilda Petrit Petanaj 29.07.2019 13:00
104 Bukurije Ali Mustafaj 29.07.2019 13:00
105 Daniela Viron Çala 29.07.2019 13:00
106 Danjela Banush Kapxhiu (Skuka) 29.07.2019 13:00
107 Debora Arben Bilali 29.07.2019 13:00
108 Demokrat Nefail Bregu 29.07.2019 13:00
109 Denada Preni Çipi 29.07.2019 13:00
110 Denada Selajdin Cela 29.07.2019 13:00
111 Denisa Liu Bani 29.07.2019 13:00
112 Denisa Llambri Koçi 29.07.2019 13:00
113 Desara Besnik (Agolli) Rexha 29.07.2019 13:00
114 Dhurata Selim Isenlikaj 29.07.2019 13:00
115 Dhurata Lefter Mejdani 29.07.2019 13:00
116 Diana Agim Demiraj 29.07.2019 13:00
117 Dionisa Shkëlqim Bogdanaj 29.07.2019 13:00
118 Djana Bashkim Kapllanaj 29.07.2019 13:00
119 Dorantina Hasim Lashi 29.07.2019 13:00
120 Dorela Hamit Xhakja 29.07.2019 13:00
121 Dorina Avni Kondakçiu 29.07.2019 13:00
122 Dorjana Demir Fikaj 29.07.2019 13:00
123 Drilona Tonin Mirashi 29.07.2019 13:00
124 Eda Dhimitër Gjika 29.07.2019 13:00
125 Eda Dhimiter Manoku 29.07.2019 13:00
126 Edisa Eduart Banja 29.07.2019 13:00
127 Edlira Rakip Byku 29.07.2019 13:00
128 Edlira Lavdim Vreto 29.07.2019 13:00
129 Edlira Faik Guri 29.07.2019 13:00
130 Edlira Isuf Cenaj 29.07.2019 13:00
131 Edmira Ali Imeraj 29.07.2019 13:00
132 Edvana Bashkim Kule 29.07.2019 13:00
133 Egesta Raman Ymeraj 29.07.2019 13:00
134 Eglantina Kadri Cani 29.07.2019 13:00
135 Elda Petraq Llupi 29.07.2019 13:00
136 Elfrida Apostol Goga 29.07.2019 13:00
137 Elgerta Hajri Bejto 29.07.2019 13:00
138 Eliseo Anesti Dilka 29.07.2019 13:00
139 Eliza Qerim Shingjergji 29.07.2019 13:00
140 Elmira Bajram Qesaraku 29.07.2019 13:00
141 Elona Besnik Serjani 29.07.2019 13:00
142 Elona Zylfo Veizaj 29.07.2019 13:00
143 Elona Agim Topi 29.07.2019 13:00
144 Elona Ali Topalli 29.07.2019 13:00
145 Elona Taqi Nikolla 29.07.2019 13:00
146 Elona Jorgaq Bardhi 29.07.2019 13:00
147 Elona Nebi Lushkaj 29.07.2019 13:00
148 Elona Lin Nikolli 29.07.2019 13:00
149 Elona Vasil Gega 29.07.2019 13:00
150 Elsa Bajram Boba 29.07.2019 13:00
151 Elsa Selami Llukacej 29.07.2019 15:00
152 Elsa Gjon Rica 29.07.2019 15:00
153 Elsa Hilmi Balliu 29.07.2019 15:00
154 Elsa Sopot Lekli 29.07.2019 15:00
155 Elvana Fatmir Duda 29.07.2019 15:00
156 Elvisa Vehbi Shkjau 29.07.2019 15:00
157 Elvisa Sotir Zeqo 29.07.2019 15:00
158 Emanuela Besnik Myrtezaj 29.07.2019 15:00
159 Emanuela Xhevair Novruzaj 29.07.2019 15:00
160 Emina Shkelqim Muka 29.07.2019 15:00
161 Emiola Shpëtim Çaulli 29.07.2019 15:00
162 Emrie Lutfi Lleshi 29.07.2019 15:00
163 Endrit Selajdin Kapri 29.07.2019 15:00
164 Endrit Genci Shkembi 29.07.2019 15:00
165 Enea Agron Bako 29.07.2019 15:00
166 Eneriketa Vladimir Allkaj 29.07.2019 15:00
167 Engji Tonin Boseta 29.07.2019 15:00
168 Enida Gezim Stamuli 29.07.2019 15:00
169 Enkeleta Haxhi Gjolla 29.07.2019 15:00
170 Entela Abedin Krasniqi 29.07.2019 15:00
171 Enxhi Nevrus Taho 29.07.2019 15:00
172 Erald Maksim Mata 29.07.2019 15:00
173 Eralda Barjam Kita 29.07.2019 15:00
174 Erdit Zenjel Çela 29.07.2019 15:00
175 Eriana Mojsi Kuca 29.07.2019 15:00
176 Erina Kujtim Kastrati (Rakaj) 29.07.2019 15:00
177 Erinda Abdyl Halitaj 29.07.2019 15:00
178 Erinda Sabri Fuqi 29.07.2019 15:00
179 Erion Ilirjan Kushi 29.07.2019 15:00
180 Erisa Shkelqim Miliku(Flamuraj) 29.07.2019 15:00
181 Eriselda Neim Hysanj 29.07.2019 15:00
182 Erjona Nazim Ndreaj 29.07.2019 15:00
183 Erjona Ilirjan Balla 29.07.2019 15:00
184 Ermal Rasim ?uni 29.07.2019 15:00
185 Ermonela Bedri Buci 29.07.2019 15:00
186 Ervin Qazim Meta 29.07.2019 15:00
187 Ervin Dhimitraq Dine 29.07.2019 15:00
188 Ervin Llambër Nushi 29.07.2019 15:00
189 Ervin Enver Myslymi 29.07.2019 15:00
190 Ervin Shuajp Mehja 29.07.2019 15:00
191 Esa Fiqiri Nebiaj 29.07.2019 15:00
192 Esma Vladimir Toto 29.07.2019 15:00
193 Esmeralda Skender Alimeta 29.07.2019 15:00
194 Esmeralda Shefqet Korreshi 29.07.2019 15:00
195 Estera Vasil Pupi 29.07.2019 15:00
196 Eugen Nasi Bardho 29.07.2019 15:00
197 Euglena Bashkim Likoka 29.07.2019 15:00
198 Eva Halim Bani 29.07.2019 15:00
199 Eva Marko Kerthi 29.07.2019 15:00
200 Evis Sali Ponoci 29.07.2019 15:00
201 Evis Feim Xhamo 30.07.2019 08:30
202 Evisa Fotaq Memetaj 30.07.2019 08:30
203 Ezmerald Përparim Riska 30.07.2019 08:30
204 Ezoarta Gjergj Vasiaj 30.07.2019 08:30
205 Fabiola Haxhet Kraja 30.07.2019 08:30
206 Fationa Fari Shahinaj 30.07.2019 08:30
207 Fatjona Mendur Zotaj 30.07.2019 08:30
208 Fatjona Lulzim Stafuka 30.07.2019 08:30
209 Fatjona Avni Hysolli 30.07.2019 08:30
210 Fatjona Vladimir Jaçaj 30.07.2019 08:30
211 Fatma Shukri Xhako 30.07.2019 08:30
212 Fatmira Bejkush Cukari 30.07.2019 08:30
213 Fëllëza Asqeri Kotollaku 30.07.2019 08:30
214 Filloreta Agim Gjata 30.07.2019 08:30
215 Fiqiret Zyhdi Teliti 30.07.2019 08:30
216 Fjonida Shefqet Haxhiu 30.07.2019 08:30
217 Fjorida Agim Taraj 30.07.2019 08:30
218 Flora Ukshim Perpalaj 30.07.2019 08:30
219 Flora Luan Skënderaj 30.07.2019 08:30
220 Florenca Xhevair Bufi 30.07.2019 08:30
221 Florjan Petrit Binaj 30.07.2019 08:30
222 Frosilda Niko Polena 30.07.2019 08:30
223 Gabriela Matish Lazri 30.07.2019 08:30
224 Gani Fatmir Shehu 30.07.2019 08:30
225 Genri Fotaq Thodhori 30.07.2019 08:30
226 Geralda Pal Kola 30.07.2019 08:30
227 Gerta Agim Jahja 30.07.2019 08:30
228 Gerti Dashnor Lilaj 30.07.2019 08:30
229 Gladiola Kujtim Koçi 30.07.2019 08:30
230 Gresilda Nazmi Tallas 30.07.2019 08:30
231 Greta Vangjel Ziu 30.07.2019 08:30
232 Grisilda Baftiar Hadaj 30.07.2019 08:30
233 Grisilda Bashkim Lugja 30.07.2019 08:30
234 Herta Piro Imeraj 30.07.2019 08:30
235 Ilda Osman Abdiaj 30.07.2019 08:30
236 Ilir Mustafa Bali 30.07.2019 08:30
237 Ilva Ilirjan Banja 30.07.2019 08:30
238 Ina Fatmir Shahini 30.07.2019 08:30
239 Ina Emir Meraj 30.07.2019 08:30
240 Ina Tefik Shyti 30.07.2019 08:30
241 Ina Përparim Troka 30.07.2019 08:30
242 Indira Naim Krymi 30.07.2019 08:30
243 Ineva Nehat Ribaj 30.07.2019 08:30
244 Ira Grigor Kananaj 30.07.2019 08:30
245 Irena Ymer Lleshi 30.07.2019 08:30
246 Irena Alem Jaupi 30.07.2019 08:30
247 Iris Refit Rezhda 30.07.2019 08:30
248 Iris Vasil Fili 30.07.2019 08:30
249 Irma Safet Ciko 30.07.2019 08:30
250 Irma Mehmet Yzeiri 30.07.2019 08:30
251 Islanda Pazait Lutaj 30.07.2019 10:30
252 Izabela Alfred Fishta 30.07.2019 10:30
253 Izmira Skender Bregasi 30.07.2019 10:30
254 Izmira Ruzhdi Bala 30.07.2019 10:30
255 Izola Sali Aliu 30.07.2019 10:30
256 Jaçe Idris Oseku 30.07.2019 10:30
257 Jada Avdulla Larti 30.07.2019 10:30
258 Jerina Skënder Dervishaj 30.07.2019 10:30
259 Jesmina Xhelal Domnori 30.07.2019 10:30
260 Jeta Mehmet Bordi 30.07.2019 10:30
261 Jetmira Sabri Elezi 30.07.2019 10:30
262 Jona Bardhyl Kastrati 30.07.2019 10:30
263 Jonada Petraq Moçka 30.07.2019 10:30
264 Jonida Muhamet Nikolli 30.07.2019 10:30
265 Jonida Shkelqim Daxha 30.07.2019 10:30
266 Jonida Ramw Ademi 30.07.2019 10:30
267 Jonida Qemal Puka 30.07.2019 10:30
268 Jonida Ali Firaku (Hanoli) 30.07.2019 10:30
269 Jonida Agim Cela 30.07.2019 10:30
270 Jonida Flamur Muçaj 30.07.2019 10:30
271 Juliana Foti Rika 30.07.2019 10:30
272 Juliana Jani Bibo 30.07.2019 10:30
273 Juljana Ferdinant Kurani 30.07.2019 10:30
274 Junilda Sabri Sinani 30.07.2019 10:30
275 Justina Zenel Gjata 30.07.2019 10:30
276 Kelda Ahmet Metoja(Leka) 30.07.2019 10:30
277 Kenllin Sotiraq Peci 30.07.2019 10:30
278 Kismete Naim Nerguti(Cenaj) 30.07.2019 10:30
279 Klea Astrit Koni 30.07.2019 10:30
280 Klejda Eduard Gorenca 30.07.2019 10:30
281 Klejdi Besnik Cana 30.07.2019 10:30
282 Klejdia Luan Driza 30.07.2019 10:30
283 Klodiana Preng Kucaj 30.07.2019 10:30
284 Klotilda Pal Nikaj 30.07.2019 10:30
285 Kristiana Napoleon Shqevi 30.07.2019 10:30
286 Kristo Ilia Aleksi 30.07.2019 10:30
287 Larerta Agron Çepele 30.07.2019 10:30
288 Laura Gjergji Koxha(Kasko) 30.07.2019 10:30
289 Lavdrime Zyber Sufaj 30.07.2019 10:30
290 Lediana Zylfo Gaçi 30.07.2019 10:30
291 Ledjona Ramadan Dunellari 30.07.2019 10:30
292 Leonard Sali Ozuni 30.07.2019 10:30
293 Leonard Kel Vlashaj 30.07.2019 10:30
294 Lindita Petro Apostollovski 30.07.2019 10:30
295 Lisander Xhevit Hoxhallari 30.07.2019 10:30
296 Lisjana Agush Sadikaj 30.07.2019 10:30
297 Lize Pjeter Prenga 30.07.2019 10:30
298 Lizheta Lek Myrtaj 30.07.2019 10:30
299 Loreda Hasim Bylyshi 30.07.2019 10:30
300 Lorelda Krenar Zaimi 30.07.2019 10:30
301 Lorena Piro Likani 30.07.2019 13:00
302 Luljeta Pjerin Gjeta 30.07.2019 13:00
303 Majlinda Sotir Qorri 30.07.2019 13:00
304 Maksim Qemal Haxhaj 30.07.2019 13:00
305 Malbora Florjant Zelollari 30.07.2019 13:00
306 Malvina Mustafa Marqeshi 30.07.2019 13:00
307 Malvina Fehmi Zuna 30.07.2019 13:00
308 Manjola Bedri Qendro 30.07.2019 13:00
309 Manuela Nazmi Beshello 30.07.2019 13:00
310 Margena Tanas Zonja 30.07.2019 13:00
311 Mariana Armand Shkodrani 30.07.2019 13:00
312 Marilda Nasi Koçi 30.07.2019 13:00
313 Marinela Vladimir Tite 30.07.2019 13:00
314 Marinela Nikoll Marku 30.07.2019 13:00
315 Marinela Zef Gjinaj 30.07.2019 13:00
316 Markens Robert Dhimarko 30.07.2019 13:00
317 Marsela Mahmut Saliaga 30.07.2019 13:00
318 Marsela Abidin Kullolli 30.07.2019 13:00
319 Marsela Dhori Peçini 30.07.2019 13:00
320 Marsela Barbullush Kaçi 30.07.2019 13:00
321 Marsida Jonuz Hasa 30.07.2019 13:00
322 Marsida Tafil Qoqi 30.07.2019 13:00
323 Marsida Zenel Kaloshi 30.07.2019 13:00
324 Marsida Gëzim Veroshaj 30.07.2019 13:00
325 Marsilda Pal Frroku 30.07.2019 13:00
326 Martin Arben Cano 30.07.2019 13:00
327 Marvina Xhavit Reka 30.07.2019 13:00
328 Matilda Sami Karaj 30.07.2019 13:00
329 Matilda Edmond Osmanlli 30.07.2019 13:00
330 Matilda Sefedin Omellari 30.07.2019 13:00
331 Matilda Zane Çekrezi 30.07.2019 13:00
332 Melita Andon Bardho 30.07.2019 13:00
333 Merita Mhill Vistaraj 30.07.2019 13:00
334 Migena Rrapi Mansaku 30.07.2019 13:00
335 Migena Sotir Alushaj 30.07.2019 13:00
336 Migena Vasil Cerona 30.07.2019 13:00
337 Migena Xhelal Lekdushi 30.07.2019 13:00
338 Migena Ndrek Rukaj 30.07.2019 13:00
339 Mikel Fredi Bekolli 30.07.2019 13:00
340 Milena Spiro Troqe 30.07.2019 13:00
341 Mirela Xhevahir Gumeni 30.07.2019 13:00
342 Mirketa Kristaq Dëma 30.07.2019 13:00
343 Mirlinda Sherif Laqi 30.07.2019 13:00
344 Mirsada Nesret Tallushi 30.07.2019 13:00
345 Mirsada Gëzim Çeraj 30.07.2019 13:00
346 Moena Mergim Hasani 30.07.2019 13:00
347 Naile Nexhip Xhafellari 30.07.2019 13:00
348 Nedja Astrit Isufi 30.07.2019 13:00
349 Nelvana Zeqir Berdica 30.07.2019 13:00
350 Nertila Shefqet Kurti 30.07.2019 13:00
351 Nertina Stavri Papa 30.07.2019 15:00
352 Nevila Festim Rapaj 30.07.2019 15:00
353 Nexhmije Kujtim Hushi 30.07.2019 15:00
354 Nisjeta Astrit Xhemalaj 30.07.2019 15:00
355 Nurie Zylfo Pollo 30.07.2019 15:00
356 Ogerta Ylli Dervishi 30.07.2019 15:00
357 Olsian Zarif Zisko 30.07.2019 15:00
358 Oltjana Nexhmi Uka 30.07.2019 15:00
359 Onida Foto Bimo 30.07.2019 15:00
360 Oriada Astrit Laze 30.07.2019 15:00
361 Orjada Selim Muda 30.07.2019 15:00
362 Orjana Ferit Katillari 30.07.2019 15:00
363 Ornela Astrit Zyberi 30.07.2019 15:00
364 Ornela Bujar Collaku 30.07.2019 15:00
365 Ornela Lulezim Alimeti 30.07.2019 15:00
366 Ornela Bardhyl Jaçaj 30.07.2019 15:00
367 Ornela Kajmak Xhafa 30.07.2019 15:00
368 Pamela Gezim Pellumbi 30.07.2019 15:00
369 Paula Gjok Zefi 30.07.2019 15:00
370 Persiana Bujar Dema 30.07.2019 15:00
371 Prandvera Emrush Alimani 30.07.2019 15:00
372 Pranvera Hanefi Braho 30.07.2019 15:00
373 Pranvera Agim Gjylbegaj 30.07.2019 15:00
374 Prudenca Gramoz Dede 30.07.2019 15:00
375 Rajmonda Abdi Isaku 30.07.2019 15:00
376 Rajmonda Mevlan Xhaferri 30.07.2019 15:00
377 Redjona Valkum Buzo 30.07.2019 15:00
378 Redona Vladimir Halii 30.07.2019 15:00
379 Rexhina Ramazan Celami 30.07.2019 15:00
380 Ridona Ukshim Beqiri 30.07.2019 15:00
381 Rigersa Kujtim Neziri 30.07.2019 15:00
382 Riketa Emin Bunguri 30.07.2019 15:00
383 Romina Sotir Piu 30.07.2019 15:00
384 Rovena Raif Palla 30.07.2019 15:00
385 Rozana Ramazan Përzhita 30.07.2019 15:00
386 Rudi Ruzhdi Sokoli 30.07.2019 15:00
387 Rudina Aliko Shkurtaj 30.07.2019 15:00
388 Rudina Aqif Hysenaj 30.07.2019 15:00
389 Rudina Fatmir Zeqiraj 30.07.2019 15:00
390 Rukije Shpetim Lamcja 30.07.2019 15:00
391 Sabina Fari Zheli 30.07.2019 15:00
392 Sabrie Dervish Hema 30.07.2019 15:00
393 Saida Robert Alizoti 30.07.2019 15:00
394 Saimir Haki Saliaj 30.07.2019 15:00
395 Sanije Asqeri Sina 30.07.2019 15:00
396 Seat Beqir Qose 30.07.2019 15:00
397 Seda Adnan Çano (Selmani) 30.07.2019 15:00
398 Shqiponja Beshir Dhepa 30.07.2019 15:00
399 Sidorela Rexhep Nipolli 30.07.2019 15:00
400 Sidorela Valentin Coli 30.07.2019 15:00
401 Siduela Selejman Gjini 31.07.2019 08:30
402 Silvana Fiqiri Toska 31.07.2019 08:30
403 Silvi Flamur Seitaj 31.07.2019 08:30
404 Sindi Nazim Bushati 31.07.2019 08:30
405 Sonila Hysen Titili 31.07.2019 08:30
406 Sonila Hazir Duraku 31.07.2019 08:30
407 Suada Shpetim Shehaj 31.07.2019 08:30
408 Suada Agron Shehu 31.07.2019 08:30
409 Sulltane Halil Ferati 31.07.2019 08:30
410 Tana Shahin Ahmeti 31.07.2019 08:30
411 Teola Teodor Shkodra 31.07.2019 08:30
412 Tetis Petrit Laze 31.07.2019 08:30
413 Teuta Hetem Duraj 31.07.2019 08:30
414 Teuta Nazmi Cenaj 31.07.2019 08:30
415 Urana Vehap Bogdanaj 31.07.2019 08:30
416 Vaide Kadri Topi 31.07.2019 08:30
417 Valbona Astrit Shahu 31.07.2019 08:30
418 Valbona Xhevair Zeka 31.07.2019 08:30
419 Valbona Skënder Hitaj 31.07.2019 08:30
420 Valmir Namik Çibuku 31.07.2019 08:30
421 Vera Ymer Kopaci 31.07.2019 08:30
422 Vilma Gezim Dervishllari 31.07.2019 08:30
423 Vilma Bashkim Ismaili 31.07.2019 08:30
424 Viola Muharrem Picori 31.07.2019 08:30
425 Violeta Artur Rrapaj 31.07.2019 08:30
426 Vjola Fari Saliaj 31.07.2019 08:30
427 Vjollca Haxhi Tola 31.07.2019 08:30
428 Vjollca Bashkim Merdani 31.07.2019 08:30
429 Vjosilda Alfred Revani 31.07.2019 08:30
430 Xheni Musa Tahiraj 31.07.2019 08:30
431 Xhensila Ilmi Dyrmyshi 31.07.2019 08:30
432 Xhensila Raqi Duda 31.07.2019 08:30
433 Xhensila Çlirim Muçollari 31.07.2019 08:30
434 Xhevahir Myslim Cani 31.07.2019 08:30
435 Xhordjana Ruzhdi Jakupllari 31.07.2019 08:30
436 Xhuljan Avdyl Berberi 31.07.2019 08:30
437 Xhuljana Zylal Zogu 31.07.2019 08:30
438 Yllka Nefail Ballabani 31.07.2019 08:30
439 Zana Shaqir Rogozhina 31.07.2019 08:30

Portali i Mësuesit 2019 Profili Arsimi Special
Nr Emër Atësi Mbiemër Orari
1 Adela Adem Brahimaj 26.07.2019 11:30
2 Anxhela Frederik Kristani 26.07.2019 11:30
3 Arnela Sami Bregu 26.07.2019 11:30
4 Asime Laze Shehu 26.07.2019 11:30
5 Brunilda Kostandin Alliaj 26.07.2019 11:30
6 Denisa Spartak Isaraj 26.07.2019 11:30
7 Detjona Dule Gjokaj 26.07.2019 11:30
8 Enrieta Skender Arapi 26.07.2019 11:30
9 Entela Misir Kaja 26.07.2019 11:30
10 Erisa Muhamet Vidrica 26.07.2019 11:30
11 Erskina Bastri Bushaj 26.07.2019 11:30
12 Fjoralba Agim Haxhiaj 26.07.2019 11:30
13 Fjoralba Roland Zepaj 26.07.2019 11:30
14 Julinda Festim Xhelaj 26.07.2019 11:30
15 Letrina Musa Ferrunaj 26.07.2019 11:30
16 Majlinda Barjam Driza 26.07.2019 11:30
17 Mimoza Xhaferr Mehmeti 26.07.2019 11:30
18 Mirela Niko Pashaj 26.07.2019 11:30
19 Rexhina Sako Musaraj 26.07.2019 11:30
20 Romilda Velo 26.07.2019 11:30
21 Rovena Luan Elezi(Islamaj) 26.07.2019 11:30
22 Skerdilaid Fadil Troqe 26.07.2019 11:30
23 Viollca Ibrahim Muharemi 26.07.2019 11:30
24 Xhoana Asllan Bazaj 26.07.2019 11:30
25 Xhuljana Krenar Musaraj 26.07.2019 11:30
26 Xhuljana Enver Xhemaj 26.07.2019 11:30

Portali i Mësuesit 2019 Profili Edukim Fizik
Nr Emër Atësi Mbiemër Orari
1 Adem Ali Toska 01.08.2019 08:30
2 Adora Llukan Nelaj 01.08.2019 08:30
3 Aferdita Ismail Zaganjori 01.08.2019 08:30
4 Aishe Arif Salla (Gjuzi) 01.08.2019 08:30
5 Alban Pjerin Nikolli 01.08.2019 08:30
6 Alban Kujtim Doku 01.08.2019 08:30
7 Albana Behar Bejte 01.08.2019 08:30
8 Aldi Sulejman Barja 01.08.2019 08:30
9 Aldo Gezim Kushova 01.08.2019 08:30
10 Algert Gezim Hysenlikaj 01.08.2019 08:30
11 Alijon Shyqyri Lapci 01.08.2019 08:30
12 Aliko Roland Rugjo 01.08.2019 08:30
13 Altin Tahir Lleshi 01.08.2019 08:30
14 Amarilda Fran Sijoni 01.08.2019 08:30
15 Amarildo Agim Çako 01.08.2019 08:30
16 Andi Avni Sula 01.08.2019 08:30
17 Andis Izedin Fishta 01.08.2019 08:30
18 Andrea Arben Jaupllari 01.08.2019 08:30
19 Anila Abedin Çobo 01.08.2019 08:30
20 Anis Vangjel ?ullhaj 01.08.2019 08:30
21 Antoneta Sali Hysi 01.08.2019 08:30
22 Antonio Enver Pica 01.08.2019 08:30
23 Aranit Osman Merlika 01.08.2019 08:30
24 Arber Nuredi Asllani 01.08.2019 08:30
25 Arber Pavli Labi 01.08.2019 08:30
26 Arber Agim Allkanjari 01.08.2019 08:30
27 Arbër Nevrus Shaholli 01.08.2019 08:30
28 Arbi Shefqet Tema 01.08.2019 08:30
29 Ardit Bujar Dajsinani 01.08.2019 08:30
30 Ardit Frederik Skandaj 01.08.2019 08:30
31 Argid Nezir Sheme 01.08.2019 08:30
32 Arilda Riza Budini 01.08.2019 08:30
33 Ariselda Namik Lekaj 01.08.2019 08:30
34 Arjana Mihal Peza 01.08.2019 08:30
35 Arlind Gjergji Prifti 01.08.2019 08:30
36 Arlind Ndue Nekaj 01.08.2019 08:30
37 Armando Kiço Kalemi 01.08.2019 08:30
38 Artan Alejdin Shabanaj 01.08.2019 08:30
39 Artur Sinan Alinci 01.08.2019 08:30
40 Asllan Bashkim Lala 01.08.2019 08:30
41 Aurel Tonin Nikolla 01.08.2019 08:30
42 Avenir Faik Celaj 01.08.2019 08:30
43 Avorel Rrapush Lepuri 01.08.2019 08:30
44 Bardhul Hysen Kala 01.08.2019 08:30
45 Bardhyl Hysen Selmani 01.08.2019 08:30
46 Benarda Kujtim Terolli 01.08.2019 08:30
47 Besmir Nezir Lleshi 01.08.2019 08:30
48 Bledar Ibrahim Karamuço 01.08.2019 08:30
49 Bledjan Mitat Rapollari 01.08.2019 08:30
50 Blerim Lutfi Noka 01.08.2019 08:30
51 Blerta Karafil Drushku 01.08.2019 10:30
52 Brisida Edmond Zaimaj 01.08.2019 10:30
53 Brunilda Ali Ganci 01.08.2019 10:30
54 Bruno Gramoz Skëndaj 01.08.2019 10:30
55 Bruno Gurtali Topi 01.08.2019 10:30
56 Bukurie Ded Straka 01.08.2019 10:30
57 Dalina Nikoll Kolaj (Preçi) 01.08.2019 10:30
58 Damiano Gazmir Stermaku 01.08.2019 10:30
59 Daniela Shkëlqim Azizaj 01.08.2019 10:30
60 Danjel Xhevair Drabaj 01.08.2019 10:30
61 Delin Nderim Kasa 01.08.2019 10:30
62 Demir Agim Godelli 01.08.2019 10:30
63 Denis Besnik Vrapi 01.08.2019 10:30
64 Denis Bushi Buli 01.08.2019 10:30
65 Denisa Flladi Nelaj 01.08.2019 10:30
66 Devis Aleksandër Durri 01.08.2019 10:30
67 Donald Thoma Sotiri 01.08.2019 10:30
68 Donald Alfred Çeta 01.08.2019 10:30
69 Donald Shpetim Mehmeti 01.08.2019 10:30
70 Dorian Arian Pinari 01.08.2019 10:30
71 Edi Niko Çajku 01.08.2019 10:30
72 Edi Gori Todo 01.08.2019 10:30
73 Edison Erfan Cela 01.08.2019 10:30
74 Edjona Astrit Zyko 01.08.2019 10:30
75 Egli Ruzhdi Spahiu 01.08.2019 10:30
76 Elion Pellumb Bejo 01.08.2019 10:30
77 Elis Maksut Hodo 01.08.2019 10:30
78 Elisa Engjell Zharri 01.08.2019 10:30
79 Eljona Sinan Çomollari 01.08.2019 10:30
80 Elson Rrahman Roçi 01.08.2019 10:30
81 Elton Reshit Kaca 01.08.2019 10:30
82 Elton Axhem Jaup 01.08.2019 10:30
83 Elton Azbi Hazizaj 01.08.2019 10:30
84 Elvis Bardhyl Pojani 01.08.2019 10:30
85 Elvis Selami Kosi 01.08.2019 10:30
86 Emine Nazif Ahmeti 01.08.2019 10:30
87 Endri Kujtim Dalipi 01.08.2019 10:30
88 Endri Agron Husi 01.08.2019 10:30
89 Endrin Pavlin Sheu 01.08.2019 10:30
90 Endrit Mehmet Toska 01.08.2019 10:30
91 Endrit Nozi Bërdufi 01.08.2019 10:30
92 Enea Skënder Kadiu 01.08.2019 10:30
93 Enea Durim Beqiri 01.08.2019 10:30
94 Enea Dashamir Fejzullah 01.08.2019 10:30
95 Engli Ibrahim Hoxha 01.08.2019 10:30
96 Enrik Angjelin Koca 01.08.2019 10:30
97 Eralda Hilmi Dibra 01.08.2019 10:30
98 Eranda Fiqiri Mani 01.08.2019 10:30
99 Ergela Mehdi Hasalla 01.08.2019 10:30
100 Ergis Bujar Lika 01.08.2019 10:30
101 Ergys Sabri Leba 01.08.2019 13:00
102 Eridon Rauf Bushati 01.08.2019 13:00
103 Erinald Nazmi Merkja 01.08.2019 13:00
104 Erind Hysni Selimaj 01.08.2019 13:00
105 Erisa Andrea Myrtja 01.08.2019 13:00
106 Erisa Gjon Kola 01.08.2019 13:00
107 Erjon Idris Duro 01.08.2019 13:00
108 Erjon Muhamet Neziri 01.08.2019 13:00
109 Erlin Qatip Myrtaj 01.08.2019 13:00
110 Ermal Adriatik Nurellari 01.08.2019 13:00
111 Erola Osman Xeka (Golli) 01.08.2019 13:00
112 Ersen Eljaz Gjorreta 01.08.2019 13:00
113 Erta Thoma Yzeiri 01.08.2019 13:00
114 Ertela Sulejman Fuçia (Shima) 01.08.2019 13:00
115 Ervin Besim Baku 01.08.2019 13:00
116 Ervin Yzedin Delibashi 01.08.2019 13:00
117 Ervin Ramadan Lika 01.08.2019 13:00
118 Ervis Jani Shpata 01.08.2019 13:00
119 Esmeralda Enver Mebelli 01.08.2019 13:00
120 Eva Gezim Nexhipi 01.08.2019 13:00
121 Fation Abaz Rusta 01.08.2019 13:00
122 Fatjon Alush Luma 01.08.2019 13:00
123 Fatjon Petraq Rrapi 01.08.2019 13:00
124 Fatjon Filip Lena 01.08.2019 13:00
125 Ferdinant Bilal Gjypi 01.08.2019 13:00
126 Ferrari Petrit Isufi 01.08.2019 13:00
127 Fjoralb Sytki Halili 01.08.2019 13:00
128 Fjoralba Mark Kola 01.08.2019 13:00
129 Flamur Kol Pjeternikaj 01.08.2019 13:00
130 Flavjol Flamur Lila 01.08.2019 13:00
131 Florenc Xhemal Ndreaj 01.08.2019 13:00
132 Florjan Angjelin Isufi 01.08.2019 13:00
133 Gejsi Sazon Velçani 01.08.2019 13:00
134 Gentjan Fehmi Selimi 01.08.2019 13:00
135 Gersi Irfan Hocja 01.08.2019 13:00
136 Gerti Gezim Shima 01.08.2019 13:00
137 Hakik Qerim Cekici 01.08.2019 13:00
138 Hekuran Maksim Korreshi 01.08.2019 13:00
139 Henri Agron Kuçi 01.08.2019 13:00
140 Henri Arjan Hyka 01.08.2019 13:00
141 Heraj Rifat Lisaku 01.08.2019 13:00
142 Idvan Rexhep Muco 01.08.2019 13:00
143 Ilir Rexho Memo 01.08.2019 13:00
144 Ilir Shqypo Hoti 01.08.2019 13:00
145 Ilirjan Islam Sollaku 01.08.2019 13:00
146 Imelda Gezim Pepa 01.08.2019 13:00
147 Ina Llazi Rrushi 01.08.2019 13:00
148 Indrit Kadri Barruku 01.08.2019 13:00
149 Indrit Xhaferr Zgjana 01.08.2019 13:00
150 Ingrid Bajram Demneri 01.08.2019 13:00
151 Ismail Luan Mustafaj 01.08.2019 15:00
152 Izmirald Ismet Osmani 01.08.2019 15:00
153 Jetmir Skender Kuci 01.08.2019 15:00
154 Jona Adratik Ustalli 01.08.2019 15:00
155 Jonisa Rrok Gjini 01.08.2019 15:00
156 Jonuz Xhavit Tufa 01.08.2019 15:00
157 Juana Lefter Çela (Xholli) 01.08.2019 15:00
158 Julian Ahmet Mema 01.08.2019 15:00
159 Jurgen Bardhok Gega 01.08.2019 15:00
160 Kastriot Hamit Taga 01.08.2019 15:00
161 Kejdi Jorgo Gjoni 01.08.2019 15:00
162 Kelvin Asqeri Pepa 01.08.2019 15:00
163 Kersika Engjellush Memeti 01.08.2019 15:00
164 Klajdi Xhevair Lamaj 01.08.2019 15:00
165 Klajdi Adriatik Skrapi 01.08.2019 15:00
166 Klajdi Diktim Bozha 01.08.2019 15:00
167 Klaudio Ali Kumani 01.08.2019 15:00
168 Klaudjo Frans Qerraxhija 01.08.2019 15:00
169 Klavia Zef Petëza 01.08.2019 15:00
170 Klejdi Fatmir Larti 01.08.2019 15:00
171 Klevis Leksi Shkëmbi 01.08.2019 15:00
172 Klevis Thanas Çomo 01.08.2019 15:00
173 Klodi Nazif Mema 01.08.2019 15:00
174 Klodian Ismail Harizi 01.08.2019 15:00
175 Klodian Bashkim Zaka 01.08.2019 15:00
176 Krenar Idajet Shkulaku 01.08.2019 15:00
177 Kreshnik Luan Zhupa 01.08.2019 15:00
178 Kreshnik Shemun Ahmetaj 01.08.2019 15:00
179 Krisli Romeo Xinxifi 01.08.2019 15:00
180 Kristaq Gjergji Ndini 01.08.2019 15:00
181 Kristi Petrika Visi 01.08.2019 15:00
182 Kristian Gjovalin Lleshi 01.08.2019 15:00
183 Laert Roland Troja 01.08.2019 15:00
184 Laurent Sotir Suljoti 01.08.2019 15:00
185 Lavderim Nazif Kaja 01.08.2019 15:00
186 Ledion Viktor Martiro 01.08.2019 15:00
187 Leons Faslli Siqeca 01.08.2019 15:00
188 Leticia Tonin Bishkashi 01.08.2019 15:00
189 Leunard Sadik Guna 01.08.2019 15:00
190 Lindita Bajram Kapedani (Qyqja) 01.08.2019 15:00
191 Loreta Azem Kryeziu 01.08.2019 15:00
192 Luan Esat Hoxha 01.08.2019 15:00
193 Maksi Sami Bejleri 01.08.2019 15:00
194 Maltion Spiro Basha 01.08.2019 15:00
195 Manuela Xhavit Mema 01.08.2019 15:00
196 Marinela Ramis Gjini 01.08.2019 15:00
197 Marjus Yzedin Kaja 01.08.2019 15:00
198 Mark Gege Kolaj 01.08.2019 15:00
199 Marsel Hysen Lluca 01.08.2019 15:00
200 Marsela Gurali Muçollari 01.08.2019 15:00
201 Marsida Ramiz Gjini 02.08.2019 09:00
202 Marsida Brahim Ustabeqiri 02.08.2019 09:00
203 Marvin Arqile Qiriako 02.08.2019 09:00
204 Matias Halit Metaj 02.08.2019 09:00
205 Medina Naim Mustafa 02.08.2019 09:00
206 Migen Hilmi Kola 02.08.2019 09:00
207 Mihane Ramadan Hoxha 02.08.2019 09:00
208 Mikele Novrus Dyrmishi 02.08.2019 09:00
209 Miralda Avni Cenko 02.08.2019 09:00
210 Mired Mihal Jani 02.08.2019 09:00
211 Mirjeta Pjeter Lleshaj 02.08.2019 09:00
212 Mirjeta Aqif Salla 02.08.2019 09:00
213 Nazmi Rame Elezi 02.08.2019 09:00
214 Oltion Taqi Boci 02.08.2019 09:00
215 Orges Zyhdi Shqiopa 02.08.2019 09:00
216 Orges Kozma Cuko 02.08.2019 09:00
217 Orion Enver Shehu 02.08.2019 09:00
218 Orkidi Çelik Biba 02.08.2019 09:00
219 Orsiola Kujtim Isufi 02.08.2019 09:00
220 Paola Vasil Prifti 02.08.2019 09:00
221 Parid Syrja Gjoshi 02.08.2019 09:00
222 Pavlin Ndue Lalaj 02.08.2019 09:00
223 Petrit Stefan Gero 02.08.2019 09:00
224 Plarent Guido Subashi 02.08.2019 09:00
225 Rajmonda Fiqiri Koleci 02.08.2019 09:00
226 Ramazan Hysni Lami 02.08.2019 09:00
227 Ramis Sami Uruçi 02.08.2019 09:00
228 Remina Shefqet Meta 02.08.2019 09:00
229 Renaldo Dhimitri Kacori 02.08.2019 09:00
230 Renato Bashkim Kaloshi 02.08.2019 09:00
231 Riandro Faik Maqellara 02.08.2019 09:00
232 Rigers Agim Zequa 02.08.2019 09:00
233 Roden Llambi Nishku 02.08.2019 09:00
234 Rozalba Luan Guza 02.08.2019 09:00
235 Rozalinda Leonidha Sulovari 02.08.2019 09:00
236 Safet Hajredin Vajushi 02.08.2019 09:00
237 Saimir Agron Celaj 02.08.2019 09:00
238 Sajmir Fetah Xibraku 02.08.2019 09:00
239 Sergjo Xhovalin Kronaj 02.08.2019 09:00
240 Shkelzen Zeqir Hoxha 02.08.2019 09:00
241 Silvana Agim Hasani 02.08.2019 09:00
242 Sindi ?a?i Nesturi 02.08.2019 09:00
243 Sokol Kujtim Xibraku 02.08.2019 09:00
244 Sokol Dede Kodrinaj 02.08.2019 09:00
245 Stavri Sokrast Baba 02.08.2019 09:00
246 Stavrion Vangjush Lako 02.08.2019 09:00
247 Suela Agim Shameti 02.08.2019 09:00
248 Taulant Bashkim Buzi 02.08.2019 09:00
249 Ted Arben Pikli 02.08.2019 09:00
250 Valbona Hajri Bodo 02.08.2019 09:00
251 Vasilika Llazi Gjika 02.08.2019 11:30
252 Viktor Sefer Bufi 02.08.2019 11:30
253 Vitor Tonin Dema 02.08.2019 11:30
254 Xhemal Hasan Gjika 02.08.2019 11:30
255 Xhino Gëzim Yzeiraj 02.08.2019 11:30
256 Xhuljana Tahir Islami 02.08.2019 11:30
257 Ylja Lutfi Fili 02.08.2019 11:30
258 Ylli Edmond Luzi 02.08.2019 11:30
259 Zenepe Muharrem Mehmeti 02.08.2019 11:30

Loading...
Loading...
Loading...