Loading...

Bukuroshja Rashel Kolaneci është një ndër vajzat me të përfolura dhe më të ndjekura show bizit shqiptar.

Ajo gjithmonë na lë gojëhapur me postimet “tronditëse” në Instagram.

Këtë herë Kolaneci ka hedhur një foto që nuk do shumë fjalë për tu komentuar.

Modelja simpatike gjithmonë vë në pah linjat e saj trupore duke goditur rrjetin me poza provokuese.

Fotoja e radhës që Rashel ka postuar është me pamje nga deti, ku bien në sy të pasmet bombastike duke joshur kështu të gjithë fansat me asetet e saj.

Loading...
Loading...
Loading...