Loading...

 

Sot pasdite dhe nesër priten reshje në të gjithë vendin, njofton IGJEUM. Nesër  temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 4 / 14 °C
në vendet e ulëta: 3 / 12 °C
në vendet malore: -2 / 5 °C

Sot pasdite dhe nesër , era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

Loading...
loading...
Loading...