Loading...

Dikur Monika Kryemadhi tha se ajo nuk fliste me bashkëshortin e saj Ilir Meta për çështje politike, pasi ky i fundit u zgjodh si President i vendit por me sa duket tani kanë filluar që të flasin më shpesh.

Kryetarja e LSI ka rrëfyer edhe gabimin e saj më të madh në jetën politike që bashkëshorti i saj nuk ja falë sa të jetë gjallë që është braktisja e mandateve.

Në studion e “Provokacija” Kryemadhi shprehet:

Gabimi që Meta nuk do më falë, derisa të mbyllë sytë, është djegia e mandateve dhe lënia e Parlamentit. Meta ishte kundër këtij akti”

Loading...
Loading...
Loading...