Loading...

Moti i keq me reshje është bërë shkak për një aksident në aksin Berat-Lushnje, pranë fshatit Moravë, ku një makinë tip Range Rover ka dalë nga rruga dhe është përplasur me shtyllën.

Si pasojë e aksidentit janë shënuar dëme të mëdha në pjesën e përparme dhe të pasme të makinës siç shihet edhe në foton e publikuar nga Ora News, por fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar në njerëz.
Shkak i aksidentit dyshohet të ketë qenë lagështira në rrugë.
Pak më herët një tjetër aksident ndodhi në autostradën Tiranë-Durrës, por fatmirësisht pa viktima.

Loading...
loading...
Loading...