Loading...

“Rolls Royce” me sa duket është tipi i makinave luksoze që preferohet më shumë nga futbollistët e famshëm.

Njësoj si Cristiano Ronaldo, Pogba, Lukaku dhe Griezman, ndër të fundit që e ka blerë, është edhe futbollisti i njohur me origjinë shqiptare Xherdan Shaqiri.

Super automjeti luksoz në ngjyrë të zezë i mesfushorit vjen me një çmim me vlerë marramendëse.

Super-makina e Shaqirit mund të krahasohet pa frikë me atë të Cristiano Ronaldos “Rolls-Royce Cullinan” (571 PS), e që kushton pothuajse gjysmë milioni franga.

Loading...
loading...
Loading...