Loading...

Pas dy sezonesh në emisionin ‘Në shtëpinë tonë’ Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel.

Burime për ‘Revistën Who’ bën të ditur se ka Agalliu ka ndërprerë kontratën televizive dhe duke filluar që në janar nuk do ta shohim më nëTop Channel.

Gjithashtu është bërë e ditur se bashkë me Florianin do të largohet dhe bashkëshortja e tij Rensia Shabani e cila është dhe autorja e porgramit.

Sërish ‘RevistaWho’ ka zbuluar se shkak për largimin Florianit nga ky televizor është bërë konflikti i tij me drejtorin e përgjithshëm të Top Channel Ben Blushi.

Loading...
Loading...
Loading...