Loading...

Kapriçiot e motit nuk kanë të sosur këtë vit. Edhe sot kishte surpriza në qytetin e Elbasanit.
Në mëngjes një pranverë e vërtetë e ngrohtë. Por në mesditë gjithçka ndryshoi.
Reshje shiu me shkeptëtima e bubullima përfshinë qytetin.
Madje shpesh rrebeshet kanë qenë të lokalizuar dhe në të njëjtën sipërfaqe shiu binte me rrëmbim dhe qindra metra më larg kishte diell.
Shkurt mot i “çmendur“.

Loading...
Loading...
Loading...