Loading...

gashi

Sulmuesi kryesor i Kombëtares shqiptare, Shkëlzen Gashi nuk ka fshehur ambiciet për ‘Euro 2016’ dhe shpreson që fanella kuqezi të shkojë sa më larg.

Në një deklaratë për mediat nga Austria, ku është grumbulluar Kombëtarja për fazën përgatitore Gashi theksoi se do të bëjë të pamundurën që Shqipëria të marrë 7 pikë në mënyrë që të kualifikohet në fazën tjetër.

Unë them që duhet të luajmë të gjithë mirë dhe me shpresë do marrim 7 pikë ne do jemi në fazën tjetër. Ndihem shumë mirë fizikisht dhe jam në gjendje shumë të mirë për të ndihmuar Kombëtaren, tashmë është zgjedhja e De Biasit kujt do t’i besojë sulmin”, u shpreh Gashi./Syri.net

Loading...
Loading...
Loading...