Loading...

Një shpërthim tritoli ka shqetësuar banorët e Kamzës në mesnatë. Tritoli ishte vendosur në derën e shtëpisë së Gjergj Kolës në lagjen “Kosova”.

Fatmirësisht nuk ka pasur viktima, Vetëm dera e shtëpisë është dëmtuar.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton se çfarë konfliktesh mund të ketë pasur familja.

Loading...
Loading...
Loading...