Loading...

Ditën e sotme, Emina Cunmulaj ka publikuar një foto me bashkëshortin e saj dhe me 2 vajzat, Ella dhe Mia. Këtë herë, ky portret familjar ishte pak ndryshe nga ai që jemi mësuar të shohim zakonisht.

Bashkëshorti i Eminës, Sam, duket sëmurë, ndërsa ajo bashkë me vajzat po i qëndrojnë pranë gjatë momenteve të vështira.

“Duke i dhënë babit shumë dashuri gjatë proçesit të shërimit”, ka shkruar modelja në foton ku duken të 4 së bashku dhe shumë të lumtur. Kujtojmë që Emina dhe Sam u martuan në vitin 2015, në një ceremoni madhështore në Meksikë.

Loading...
Loading...
Loading...