Loading...

Sipas policisë gjermane trupat e gjetur janë qëlluar nga dy shigjeta, megjithatë do të pritet autopsia mjekoligjore për të përcaktuar shkaqet e vdekjes së tyre.

Qyteti i Passau në Gjermani është trondit nga një ngjarje horror e zbuluar nga policia dhe punonjësit e një hoteli. Sipas autoriteteve gjermane tre trupa të pajetë janë gjetur brenda një dhome hoteli. Të tre viktimat dyshohet se janë qëlluar me shigjeta harku, gjë që u ka shkaktuar edhe vdekjen e menjëhershme.

Sipas mediave gjermane kanë qënë punonjësit e hotelit të cilët kanë gjetur të shtunën, trupat e qëlluar me dy shigjeta. Ata fillimisht kishin dyshuar, pasi dhoma nuk ishte hapur, por pasi gjetën një mënyrë për të hyrë brenda, panë edhe skenën horror me tre trupat e pajetë.

Policia gjermane bën me dije se trupa i përkasin një burri 53-vejçar, dhe dy grave të moshës 33 dhe 30 vjeç, të gjithë shtetas gjermanë. Ndërkohë për të zbardhur të plotë ngjarjen policia gjermane ka nisur një hetim të hollsishëm.

Loading...
Loading...
Loading...