Loading...

Një ngjarje e pazakontë dhe e frikshme ka ndodhur në të njëjtën kohën në një club nate. Ngjarja në fjalë është raportuar nga ‘’Daily Mail’’.

Sipas prestigjozes britanike në clubin e natën ishte duke kërcyer një vajzë, por papritur i dashuri i saj ka hyrë me shpejtësi dhe e ka goditur me shkelm në kokë të dashurën e tij.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil. Siç shikohet edhe në video vajza po kërcente twerk. Por nga veprimi i të dashurit të saj, kuptohet se ky i fundit nuk e ka dashur që ajo të kërcente ashtu.

Rojet e clubit ku ka ndodhur ngjarja e kanë ndaluar të riun. Pamjet ku ai dallohet duke goditur të dashurën e tij janë bërë virale.

Kjo ngjarje ka nxitur një sërë reagimesh për të drejtat e grave dhe vajzave.

Loading...
Loading...
Loading...