Loading...

euro

Janëjane percaktuar skuadrat ëerekfinaliste. Duke filluar që nga dita e premte, në Euro 2016 nuk do të mungojnë superpërballjet që do të dhurojnë emocione të shumta. Pas përfundimit të ndeshjeve të fazës së 1/8-ve, këto janë çerekfinalet e Euro 2016 dhe datat kur do të luhen ato:

Poloni – Portugali, e enjte 30 qershor

Uells – Belgjikë, e premte 1 korrik

Gjermani – Itali, e shtunë 2 korrik

Francë – Islandë, e diel 3 korrik

Loading...
Loading...
Loading...