Golat janë shënuar nga Dani Alves në minutën e 12-të dhe Leonardo Bonucci në minutën e 24-të.
Por Thomas Strakosha ka bërë dy super-pritje ndaj Juventusit. Stephan Lichsteiner nuk u besonte syve.
http://www.dailymotion.com/video/x5mp9pg_strakosha_sport
loading...