Loading...

Reperi i njohur “Stresi”, që prej kohësh ndodhet në paraburgim, ia ka arritur që të urojë edhe nga qelia dy njerëz të rëndësishëm për të, me rastin e ditëlindjes.
Stresi uron babanë e tij Sali Lushaj dhe kreun demokrat Lulzim Basha për ditëlindjet, që i kanë sot.

foto galeri PreviousNext
Arkimed Lushaj ka lëshuar edhe një mesazh të fortë për kryetarin e PD Basha, duke i thënë që mos të dorëzohet. Kujtojmë se reperi Stresi u arrestua pak kohë me parë me kokainë dhe armë, ndërsa vetë ai pretendon se arresti është politik.

Loading...
Loading...
Loading...