Loading...

Që pas daljes nga burgu reperi Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes.

Së fundi ai është përfolur mjaft pas bashkëshortja Keisi.

Kjo e fundit vetëm pak ditë më parë u largua nga Shqipëria dhe u kthye në Kanada.

Kurse Stresi nga ana tjetër ka nisur pushimet dhe ndodhet në qytetin bregdetar të Vlorës.

Ai ka publikuar një foto nga hoteli, ku shikohet i shtrirë në shtrat duke dëgjuar këngën e tij të re.

Ndërsa më herë, ai ka publikuar edhe një foto ku shikohet me miqtë e tij më të mirë, me të cilët ka vendosur të kaloj pushimet.

Mesa duket ai po mundohet ta hedh pas krahëve kohën që ka kaluar me Keisin.

***joq.al

Loading...
Loading...
Loading...